A1 Almanca Aile Birleşimi Kursu

A1 Almanca Aile Birleşimi Kursu ile kursiyerlerimize yüzde yüz eğitim garantisi veriyoruz. Öğrencilerimiz sınavı geçene kadar bizim güvencemiz altındadır. Asla öğrencilerimizden ikinci bir ücret talebinde bulunmuyoruz. İster sınavı 20 günde geçin ister 2 ayda sizleri Almanya’daki eşlerinize kavuşturana kadar bütün sorumluluğu alıyoruz.

A1 Almanca sınavına yönelik çalıştırdığımız öğrencilerimiz sınavı genelde tek seferde geçmektedir. Onlarca deneme, ek eğitim araç gereçleri ile sınava girmeden, sınavın her anına hakim olarak sınav üzerindeki kontrolü tam olarak sağlıyoruz.

Almanca A1 sınavını geçen ve sertifikasını alan öğrencilerimizin Ankara Alman Konsolosluğundan vize randevularını alarak, tamamen ücretsiz olarak vize dosyalarını hazırlıyoruz.

Vize dosyalarını hazırladığımız öğrencilerimiz, randevu günü gelince Ankara Alman Konsolosluğunda hazır bulunmalıdır. Konsoloslukta bir kaç soru sorulmakta bu soruları da kendileri için hazırladığımız metinlerden ezberleyen öğrencilerimiz sıkıntısız olarak bu süreci atlatmaktadır.

EĞİTİME KAYIT:


  Almanca Dil EğitimiAlmanca Aile BirleşimiVize & KosoloslukTercümeDiğer

  34 thoughts on “A1 Almanca Aile Birleşimi Kursu

  1. Elazığ’ da Almanca Aile Birleşimi eğitimi alabileceğiniz en iyi öğretmen Özgür BİLEKLİ. Almanca öğrenmek istiyorsanız onu bulun.

  2. Elazığ da alığım Almanca Aile Birleşimi Eğitimi çok başarılı geçti. Başta Özgür Bilekli ve vizelazig ekibine çok teşekkür ederim.

  3. Aile Birleşimi Almanca Eğitimimi Özgür Bilekli den aldım ve tek seferde sınavı geçtim. Elazığ da Almanca Eğitiminin tek profesyonel hocası.

  4. Aile birleşimi eğitimi aldıktan sonra kolayca sınavımı geçtim. Daha sonra vizelazig ekibi bütün randevu işlemlerimi, aynı zamanda tercüme işlemlerimi halletti. Kendilerine teşekkür ediyorum.

  5. Almanca Aile Birleşimi kursumu Elazığ’da özgür BİLEKLİ’den aldım çok memnun kaldım. Direk sınava yönelik beni hazırlayan hocam ÖSD Almanca A1 Aile Birleşimini tek seferde geçtim kendisine teşekkür ederim

  6. Almanca Eğitimi aldığım Elazığ’daki vizelazig ekibi ,Almanca B1 Sertifikamı alana kadar çok ciddi eğitimden geçirdi beni çok teşekkür ederim.

  7. Fırat Üniversitesinde Tıp öğrencisiyim ve Özgür BİLEKLİ’ den Almanca B1 eğitimi aldım. Tek seferde Goethe Ankara’da B1 sınavımı verdim kendine teşekkürler.

  8. Öncelikle Almanca Eğitimimi aldım, sertifika mı kazandım. Sonra Özgür Hoca gerekli tercümelerimi yapıp vize dosyamı hazırladı. Şimdi ise vizemi aldım, haftaya yolcuyum. Darısı diğer arkadaşların başına

  9. Öncelikle hocam Özgür BİLEKLİ’ ye teşekkürlerimi bir borç bilirim. Kendisi Elazığ Almanca Aile Birleşimi Sınavı için benim fazlasıyla ilgilendi ve daha sonra vize dosyamı hazırladı. İnşallah yakında eşimin yanındayım. Sevgi ve Selamlar

  10. A1 ÖSD sınavı için Kovancılar’dan gelip gittim , hocam sayesinde emeklerime değdi. Elazığ Almanca Aile Birleşimi sınavı için tek adres.

  11. Palu’dan 5 öğrenci Almanya Aile Birleşimi dersi için Elazığ’a geldik , hocamız bizi kısa sürede hazırladı ve sınava Diyarbakır’da girdik ve geçtik. Vize işlemlerimiz ve Almanca çevirilerimiz için de ücret almadı. Kendisine Teşekkür ederiz

  12. Tunceli’den haftada 2 gün Özgür Hocadan ders almak için Elazığ’a geldim, kısa sürede kursu tamamladım ve sınavı geçtim. Elazığ Almanya Aile Birleşimi kursu olarak bir numara hatta bölgede birinci sırada.

  13. Goethe A1 Almanca Sınavına hazırlanmak istedim , Elazığ’da bir iki yere daha gittim lakin hiçbir sonuç alamadım, hem zamanım hem param boşuna gitti, son umut olarak özgür Hocayı buldum ve beni kısa sürede hazırladı. A1 Goethe Sınavına Ankara’da girdim ve tek seferde geçtim. Saygılar

  14. Almanya’dan evlilik yaptım ve sonrasında A1 Almanca sertifikası gerektiğini öğrendim, tesadüfen https://www.vizelazig.com adresine girerek Özgür Hoca ile tanıştım, iyi ki de böyle olmuş. Başından sonuna kadar bütün işlemlerimle ilgilendi.

  15. Elazığ’da A1 Almanca Dersi alıp tek seferde geçeceğiniz yerin adı vizelazig hocanın adı Özgür Hoca’dır. Ayrıca vize işlemlerinizde de ücretsiz destek sunmaktadır.

  16. Özgür Bilekli hocadan B1 Almanca dersi aldım, yaklaşık 6 aylık eğitimim sonrasında B1 Sertifikamı aldım. Kendisine gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkürü bir borç bilirim.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  ×