Almanca Dil Eğitimi

Almanca

Günümüz ihtiyaçları çerçevesinde Almanca Eğitimi büyük önem kazanmaktadır. Almanya gerek dünyada gerekse Avrupa ülkeleri arasında çok önemli bir konuma sahip olup, dünyanın en ciddi sermayesi durumundadır. Ekonomik gücü ve ciddi firmalarıyla gerek otomotiv gerek makine ve gerek sağlık alanında dünyada öncü ülke olmasından dolayı çalışma ve iş olanakları olarak birçok meslek grubuna hitap etmektedir. Bu anlamda Almanya’da çalışmak isteyen Doktor, Hemşire, Hastabakıcısı, Yaşlı bakıcısı, Mühendis ve birçok meslek sahibine iş imkânı sunmaktadır. Ayrıca Almanya’da Üniversite Eğitimi görmek isteyen, yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilere de sonuna kadar kapılarını açmıştır. Sizlerde Almanya ya da Almanca Konuşan bir ülkede çalışmak veya dünya sıralamalarında en önde olan Alman Üniversitelerinde eğitim görmek yapmanız gerek en öncelikli başlangıç Almanca öğrenmenizdir. Almanca öğrenmek ve yukarda belirtiğimiz konularda bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz  www.vizelazig.com  başta Elazığ olmak üzere Malatya, Bingöl, Tunceli, Diyarbakır bölgelerinde hizmet vermektedir. Türkiye’nin bütün illerinde yine online ve telefonla danışmalık almanız mümkündür. 

Genel Almanca Eğitimlerimiz; 

Bütün dillerde olduğu gibi Almancada da 6 dil seviyesi bulunmaktadır, bunlar;

A1 Seviyesi: Az Almanca bilgisi

Bu seviyeyi öğrendikten/bitirdikten sonra gündelik deyimleri ve basit cümleleri anlayabilecek ve kullanabilecek seviyede olursunuz. Kendinizi ve başkalarını tanıtma becerisi edinirsiniz ve gündelik hayata dair sorular sorabilir ve cevaplar verebilirsiniz.

A2 Seviyesi: Almanca temel bilgisi

Bu öğrenim seviyesini başarıyla tamamlarsanız, günlük hayatın her alanında, örneğin kimlik, aile, alışveriş, iş ve yakın çevre hakkında bilgiler veren cümleleri ve sıkça kullanılan deyimleri anlayabilecek ve cümle içerisinde kullanabilecek düzeyde olursunuz.

B1 Seviyesi: Orta seviyede Almanca bilgisi

Bu seviyeyi tamamladıktan sonra anlaşılır bir dilde konuşulduğunda ve söz konusu iş, eğitim ve boş zaman değerlendirmesi olduğunda önemli noktaları anlayabilirsiniz. Seyahat ederken dil alanında karşılaşılan durumların çoğunun üstesinden gelecek ve kolayca derdinizi anlatabileceksiniz. 

B2 Seviyesi: İyi Almanca bilgisi

B2 seviyesini tamamladığınızda somut ve soyut konular üzerine yazılmış karmaşık cümlelerin içeriğini ve bilgi alanlarında sürdürülen uzman tartışmalarını anlayabilirsiniz. 

C1 Seviyesi: Pekiyi Almanca bilgisi

Bu seviyeyi tamamlayanlar geniş kapsamda iddialı, uzun metinleri ve üstü kapalı manaları anlamanızı sağlar. Ayni şekilde kendinizi ve sıkça belirgin bir şekilde kelime aramaya mecbur olmadan ifade edebilirsiniz.

C2 Seviyesi: Mükemmel ile anadiline yakın Almanca bilgisi

Bu seviyeyi tamamladıktan sonra okuduğunuz ve duyduğunuz her şeyi kolayca anlayabilirsiniz. Farklı yazılı ve sözlü kaynaklardan aldığınız bilgileri özetlemek ve bu arada gerekçe ile açıklamaları birbirine bağlantılı cümlelerle dile getirmekte size zorluk yaratmayacaktır. 

Almanca Eğitimlerimiz için detaylı bilgi almak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.


    Almanca Dil EğitimiAlmanca Aile BirleşimiVize & KosoloslukTercümeDiğer

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    ×