Almanca Aile Birleşimi

Almanca  Aile Birleşimi, Türkiye’de yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Almanya’da veya Almanca konuşan diğer ülkelerde yaşayan eşlerinin yanına yerleşmesi için alması gereken A1 Sertifika eğitimi ve vizesidir, Almanca Aile Birleşimi Vizesi için gerekli olan en önemli belge A1 seviyesinde Almanca Dil Sertifikasıdır.

Almanca Aile Birleşimi ile Almanya’ya gitmek isteyen eşler öncelikle A1 Seviyesinde Almanca eğitimi almalı ve Goethe ya da Ösd Sınavlarına girmeliler. 

Bizler bölgedeki öncü kuruluşlardan biri olmakla birlikte her yıl yüzlerce Aileyi bir araya getirmekteyiz. 

Sınav 4 ana başlık altında değerlendirilmektedir. 

DİNLEME (HÖREN)

Her soru tek tek dinletilmektedir. Günlük yaşamdaki konuşmalar, sesli telesekreter mesajları, telefon görüşmeleri gibi içerikler dinlemekte olacaksınız. Test denemelerle kolayca hazırlanabilirsiniz.

OKUMA (LESEN)

Okuma (Lesen) Bu kısımda bilgilendirme ilanları, notlar, gazete ilanları gibi kısa metinler okuyor olacaksınız ve Doğru, Yanlış ve A,B olarak işaretlemeniz gerekmektedir.

SCHREIBEN(YAZMA)

Form ve mektup doldurma olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır. Onlarca mektup yazma ve form doldurma pratiğiyle bu bölüme çok kolay geçeceksiniz.

SPRECHEN(KONUŞMA)

Konuşma bölümü Almanca olarak kendinizi tanıtmanız istenir ve sonrasında birkaç soru yöneltilir.

15 Yıllık Tecrübe ve deneyimle öğrencilerimize Almanca Aile Birleşimi Eğitimi verirken onlarca deneme ve sınava benzer sorularla test etmekteyiz. Bizim testlerimizi olumlu sonuçlarla tamamlayan öğrenciler sınavları rahatlıkla geçmektedir.  Bu anlamda öğrencilerimize % 100 başarı garantisi vermekteyiz. Sınavı geçemeyen öğrencilerimiz sınavda başarılı olana kadar kursumuza devam edebilmektedirler. 

Almanca Aile birleşimi öğrencilerine özel olarak ücretsiz vize desteği sunmaktayız. A1 Almanca Sertifikalarını alan öğrencilerin vize dosyaları ücretsiz hazırlanmakta gerekli görülen durumda dosyaları ücretsiz tercüme edilmektedir. Almanya’ya eşlerinin yanına varana kadar bütün öğrencilerimize ücretsiz destek sunmaktayız. Ayrıca Covid-19’dan dolayı bütün derslerimizi birebir vermekteyiz. 

Almanca Aile Birleşimi Eğitimlerimiz için detaylı bilgi almak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 


    Almanca Dil EğitimiAlmanca Aile BirleşimiVize & KosoloslukTercümeDiğer

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    ×