Sınavı Geçme Garantisi

Öğrencilerimizin hepsine Sınavı Geçme Garantisi veriyoruz. Sınavı geçene kadar ücretsiz kurs imkânı…

Sizlere kaliteli eğitim vermeyi ilke edinmiş www.vizelazig.com olarak Aile Birleşimi öğrencilerinin Vize, Tercüme ve Konsolosluk işlemlerinden ücret talep etmemekteyiz.

AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI KURSU

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Hazırlık Kurslarımıza dâhil olarak birebir eğitim alın ve başarı garantisinin keyfini çıkartın.

Almanya Evlilik Vizesi Almanya’ya evlilik yolu ile yerleşim müracaatında bulunan kişilerin müracaat yapmış oldukları vizedir. Bu program, Almanya’da yeni bir hayat kurmanın ilk adımıdır. Evlilik Vizesi müracaatsa yapabilmeniz için A1 seviyesinde dil belgesini almanız gerekiyor. Kendine özgü yöntemleri ile eğitim veren Vize Elazığ Ekibi, aile birleşimi kurslarında yalnızca sınavı geçmenize yardımcı olmakla kalmayıp, işinde uzman öğretmenleri sayesinde öğrendiğiniz dili Almanya’da daha etkin bir biçimde kullanıp yabancı insanlarla daha rahat iletişim kurmanızı sağlamaktadır. Sınavı Geçme Garantisi vermekte olan kurumumuz sizlere kaliteli hizmetin yollarını açmaktadır.

Kişiselleştirilmiş programlarımız sayesinde kişiye özel oluşturmuş olduğumuz aile birleşim sınavı programlarımız sonuç alma garantilidir. Siz de aile birleşim sınavı hazırlık programımıza dâhil olup yaşınıza ve seviyenize uygun eğitim alarak kısa bir süre içinde aile birleşim sertifikanızı alabilirsiniz.

Program Hakkında

Alanında profesyonel öğretmenler
Tamamen sınava yönelik müfredat
Size özel birebir eğitim
Seviyenize uygun program
Sınav garantisi yani sınav geçene kadar sorumluluk bizde
A1 Almanya seviyesi sertifikası
Yıl boyu dilediğiniz gün başlama fırsatı
Dilediğiniz gün ve saatte eğitim alma olanağı
Size özel eğitim danışmanları
Ücretsiz ders materyalleri

Diğer Çalışma Kategorilerimiz

www.deutschstube.com Almanca için bir çok içerik.

www.tercumix.com Bütün dünya dillerine tercüme .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×