Bütün Dillerde Tercüme 2021

Bütün Dillerde Tercüme 2021, vizelazig tercüme hizmetini www.tercumix.com olarak aradığınız tüm yabancı dillerde uzman çevirmenlik hizmeti veriyoruz. Evrensel iletişim araçlarınızı farklı coğrafyalarla kurduğunuz iletişimde en iyi biçimde kullanmanızı sağlamaktayız. Uluslar arası iletişim ağında geçerli olan diller dışında fazla bilinmeyen dillerde de çevirmenlik hizmetlerimiz bulunuyor.

Yabancı dilin kullanım alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızdan arzu ettiğiniz yabancı dilde arzu ettiğiniz kullanım alanında dil hizmetini alabilirsiniz. Çevirmenlik hizmetlerine yeni bir boyut kazandıran firmamız hukuk, tıp, ticaret, akademik alan, mühendislik gibi değişik alanlarda ihtiyaç duyulan çevirmenlik hizmetlerinde alan uzmanlığı farkıyla hizmet alma imkânı yaratıyor. Farklı ülkelerle fotoğrafı belge alışverişinde yeminli tercümanlarımızla imza yetkisi ile uzman dil hizmeti veriyoruz.

çevirmenlik talep edilen dilin biçim-anlam ve kullanım alanı özelliklerine göre programladığımız çeviri hizmetleri tercüme dilleri açısından bir hayli zengindir. Sadece bir dilde uzmanlaşmış tercümanlarla değil dilin kullanıldığı alanda da uzmanlaşmış tercümanlarla çalışma fırsatınız var. Farklı dillerin konuşulduğu uluslar arası toplantılarda en az üç dilde uzmanlaşmış tercümanlarımızı görevlendiriyoruz.

Bütün Dillerde Tercüme 2021, ihtiyacınız olan ve talep edeceğiniz dil hangi dil olursa olsun uzman çevirmenlik hizmeti alabilirsiniz. Firmamız farklı yabancı dillerde farklı kategorilerde çevirmenlik hizmeti alabileceğiniz tecrübeli bir firmadır. Teknik, hukuki, tıbbi veya akademik çeviri gibi farklı kategorilerde arzu ettiğiniz yabancı dilde hizmet alma şansınız var.

Almanca Aile Bileşimi

Almanya aile birleşimi ya da diğer adıyla Almanca Aile birleşimi, yan, Almanca A1 sertifika programı, tarafımızdan uygulanmakta ve yılların verdiği tecrübe ile Elazığ’a hizmet vermektedir. Deneyimli kadrolarımız ile verdiğimiz aile birleşimi eğitimlerinde yüzde yüz eğitim başarısı sağlıyoruz. Onlarca sınav ve yüzlerce materyal ile öğrencilerimize destek oluyoruz.

Bütün Dillerde Tercüme 2021 ve aile birleşimi eğitimleri için sizleri ofislerimize bekliyoruz.

Özgür BİLEKLİ

0 531 504 36 09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×