Elazığ Almanya Aile Birleşimi 2021

Elazığ Almanya Aile Birleşimi 2021, eşlerin ya da çocukların beraber yaşamak amacı ile bir araya gelmesi yolu ile yapılan göç manasına gelen, global yasalar ile tanınmış bir haktır. Aile birleşimi yasaları, ülkenin göçü kontrol altına alma hakkıyla ailenin bir arada yaşama hakkı arasında bir denge kurmayı amaçlar.

Elazığ Almanya Aile Birleşimi 2021 , Almanca A1 sertifika sınavına sizi %100 Başarı sloganıyla hazırlamaktayız. Almanya’da, Avusturya’da, İsviçre’de bulunan eşinizin yanına gitmek için almak zorunda olduğunuz sertifika için alanında uzman öğretmenler eşliğinde sizi hazırlıyoruz. Siz de zaman ve para kaybı yaşamak istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elazığ Aile Birleşimi Nasıl işler?

Merkezi konumu ve ulaşım açısından iyi bir noktada bulunan Elazığ Almanya Aile Birleşimi eğitim merkezimiz, eğitimleri biten öğrencilerimizin sınav kayıtlarını yaptıktan sonra, sınav merkezinde sınava tabi tutmaktadır. Sınavı geçen bütün öğrencilere sınav sonra destek sağlamaktadır. Vize danışmanlığı ile bütün öğrencilerinin vize dosyalarını ücretsiz hazırlayan vizelazig ekibi, değerli öğrencilerinin Almanya’ya eşlerinin yanına gidecekleri güne kadar yardımcı olmakta ve desteğini asla esirgememektedir.

15 yıllık tecrübe ve deneyim sonucunda, Almanya, Avusturya, İsviçre gibi ülkelere giden evli çiftlerin bütün evraksal işlerini anında hallederiz. Noter, tercüme ve diğer resmi daire işlemlerine hızlı dönüşler sağlamaktadır.

Yurdışında yaşayan hemşerilerimiz için özel olarak danışma hattımız mevcut olup neredeyse 7 / 24 danışmanlık hizmeti vermektedir. Bütün sorunları çözümü için elinden geleni yapan vizelazig aynı zamanda diğer bir tescilli markası olan www.tercumix.com ile online tercüme hizmetini kesintisiz vermektedir.

Bütün dillerde tercüme, Almanca Aile Birleşimi eğitimi, Almanca a1 – a2 b1 – b2, Almanca c1 ve c2 eğitimleri vermekteyiz. Ayrıca yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinde öncü kuruluştur.

İletişim

Özgür BİLEKLİ

0 531 504 36 09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×