Elazığ Tercüme Ankara Anlaşması

Elazığ Tercüme Ankara Anlaşması, Ankara Anlaşması ve Vize Başvurusu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Ankara Anlaşması sırasında teslim etmesi gerekli olan bazı evraklar vardır. Söz konusu evrakları aşağıda belirtilen gibi ifade edebilmemiz mümkündür.

Ankara Anlaşması Tercümesi

Bu evraklar fotoğrafı bir kuruma teslim edileceği ve güvenilirliğinden emin olmak gerekli olduğu için evrakların yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmesi gerekiyor. Bunun beraberinde söz konusu evrakların kısa bir zaman içerisinde tercüme edilmesi p önemlidir. Başvuruya geç kalınması ve evrakların tercümesinin yetiştirilememesi noktasında bireyler çok büyük bir sıkıntı içine girebilmektedir. Siz p bu alanda en nitelikli ve uzman tercümanlar ile çalışarak evraklarınızın kusursuz bir biçimde tercüme edilmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. A Tercüme Dil Hizmetleri ile iletişime geçerek Ankara Anlaşması tercüme ile alakalı çok daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ankara Anlaşması’nı gerçekleştirecek olan kişilerin İngiltere’de kurmak istedikleri işin mahiyetini, söz konusu işte ki bilgi birikimini, kişisel pozisyonunu ve eğitimini iş planı ve mektup ile belirtmesi gerekiyor.

Vize başvurusu yapacak olan kişilerin kendinin ve bakmak ile yükümlü olduğu kişinin geçimini sağlamak amacıyla kullandıkları ve elde ettikleri kazançlar net bir biçimde gösteren belgeler.

Kişinin bilgi birikimi, sertifikası gibi çeşitli özel belgeler.

3 aylık son banka dökümlerinin fotokopisi.

Pasaport

Potansiyel müşterilerin mektupları

Ankara Anlaşmasında Tercüme Edilmesi Gereken Evraklar

1963 senesinde Türkiye’nin Avrupa Ekonomik Topluluğu ile ilişkilerini kurmayı sağlamış olan Ankara anlaşması; Türkiye, İngiltere, Fransa, Almanya ve Benelux ülkeleri arasında imzalanmıştır. 1963 senesinden bu yana Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Birleşik Krallık sınırları içerisinde iş kurma şansına sahip olmaları İngiltere’ye vize başvurularının yoğunlaşmasına neden olmuştur. Siz de Ankara Anlaşması kapsamında İngiltere’de iş kurmak istiyorsanız vize başvurunuzu İngiltere makamlarına iletmeniz gerekir. Ancak bu başvurunun Türkçe gerçekleşmesi mümkün olmadığından A Tercüme hizmetleri arasında yer alan Ankara Anlaşması tercüme seçeneğine başvurmalısınız. İngilizce diline hâkim tercümanlarımızla gerçekleştirdiğimiz çevirilerle başvurunuzun hızlı bir biçimde onaylanmasına katkı sağlamaktayız. Serbest meslek erbabı olarak kabul gören kimselerin İngiltere, Kuzey İrlanda, Galler Id İskoçya’da iş kurarak koşulları sağladıktan sonra da oturma izni alması olası hale gelmiştir. Serbest meslek erbabı olma şartının beraberinde Türk vatandaşlarının 18 yaşını doldurmuş olmaları istenirken iş kurma konusunda çeşitli şartlar olduğunu ifade etmek gerekir. Ankara Anlaşması’nda yukarıdaki evraklar talep edilir. Söz konusu evrakların muhakkak uzman bir biçimde tercüme edilmesi gerekir. Bu nokta da tercüme işleminin İngilizce yeminli tercüme kapsamında yapılması oldukça önemlidir.

Ankara Anlaşması vize müracaatı ne kadar sürede sonuçlanır?

Elazığ Tercüme olarak kafanızda birer soru işareti olan konuları en doğru cevaplarla cevaplayalım! Elazığ Tercüme’den aldığınız nitelikli hizmetlerin p etkisi ile anlaşma çerçevesinde vize sonucunuzun maksimum otuz gün içerisinde sonuçlanması gerekir. Ancak bir çok müracaat sahibi 2-3 hafta içerisinde olumlu sonuçlar alabilmektedir.

Elazığ Tercüme Ankara Anlaşması belge çevirilerini  nasıl yapılıyor?

1963 senesinde imzalanan Ankara Anlaşması çerçevesinde İngiltere’ye gitme hayalleri mi kuruyorsunuz? Vize müracaatınız başarılı bir biçimde hayata geçirmek ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmak adına hemen harekete geçin! Anlaşma çerçevesinde vize müracaatı yapacaksanız alacağınız hizmet yeminli tercüme kapsamında olacaktır. Bu sebeple yeminli tercüme hizmeti sunan Elazığ Tercüme’ye başvurarak belgelerinizin kısa bir süre içinde hatasız bir biçimde tercüme edilmesini istersiniz. Tercümesi yapılmış evrakın tesliminden sonra çeviri ve kontrol işlemi yapan tercümanlar; son okuma adı verilen aşama sonrasında belgeyi imzalayarak yeminli tercüme biçiminde siz kıymetli ilgililere teslim ederler. Profesyonel bir biçimde gerçekleştirmiş olan tercümelerde hata olması söz konusu dahi olamaz. Ankara

Anlaşması vize müracaatı için boy tarih ne zaman?

Elazığ Tercüme olarak birbirinden kıymetli tercümanlarımız ile Ankara Sözleşmesi ile alakalı isteklerinize cevap veriyoruz. 2021 yaklaşırken artan istekleri karşılamak ve müracaat sahiplerinin başarılı bir biçimde vize almasına katkıda bulunmak en büyük arzumuz. Pratik, çözüm merkezli ve bütçe dostu hizmetlerimiz sayesinde bir tercüme bürosundan daha fazlası olduğumuzu kanıtlıyoruz. Siz de belge çevirileri için bizi tercih etmek istiyorsanız bizi arayarak süreç ile alakalı bilgi sahibi olmaya başlayabilirsiniz.

Neden Elazığ Tercüme?

Belge çevirilerinizi yaptırmak ve İngiltere’ye gitmek adına vize müracaatı hayata geçirmek için 31 Aralık 2020’ye kadar işlemlerinizi tamamlamalısınız. İngiltere’nin 1 Ocak 2021 itibarı ile AB ile ilişkilerini keseceği düşünüldüğünde 31 Aralık 2020 tarihi bir hayli kritiktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×