Elazığ Tercüme Bürosu

Elazığ Tercüme Bürosu


Türkiye’nin en köklü online tercüme hizmeti sunan Elazığ Tercüme Bürosu Vize Elazığ olarak uzman tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Tüm evraklarınız, işinde uzman ve tercüme konusunda en az beş yıl deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Onaylı Noter Tercüme büromuz Elazığ’da olup Türkiye’nin her yerine hızlı posta, kargo yoluyla hizmet sunmaktadır.

Elazığ Noter Onaylı Tercüme

Elazığ Tercüme Bürosu noter yeminli tercümanları ile Elazığ’da daima sizlerin yanı başında ve hizmete hazırdır.

Elazığ’da noter onaylı tercüme vergi levhası, pasaport, lisans ve yüksek lisans diplomaları, denklik belgesi, evlilik cüzdanı, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, global sözleşmeler, nüfus cüzdanı, şirket faaliyet belgesi, gibi belgeler noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercümeleri yapan bir kurumuz.

Hazırlanan belgeler noter onayı yapıldıktan sonra size verilirken, belgenin diğer kopyası noterde arşivde saklanır. Tarafımızdan belgeleriniz üzerinde yeminli tercümanımızın kaşesini taşır ve 2 nüsha şeklinde tercümeniz hazırlanır.

Elazığ Yeminli Tercüme Ofisi

Binlerce evrak ve belge referansıyla siz değerli hemşerilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Tercümenin yeminli tercüman tarafından tercüme edildikten sonra noter tarafından onaylanan tercümedir.

Sözleşmeler, patent çevirileri, ihale dosyaları, bankacılık ve finans raporları, pasaport, kimlik, diploma, transkript, kalite belgesi, ÇED raporları, araştırma raporları, kapasite raporları, hastane raporları, genel raporlar ve buna benzer belgelerin, alanında uzman ve noterden yemin belgeli tercümanlar tarafından tercümesi yapılan, yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetimizdir.

Elazığ Yazılı Tercüme

Elazığ Tercüme Bürosu, Elazığ’da yazılı yeminli tercüme konusunda hizmetinizdedir Elazığ’da yeminli yazılı tercüme noter yeminli tercümanlar tarafından istenen dilden bir başka dile tercümesi yapılır. Finansal faaliyet raporları, tıbbi kitap ve broşürler, imzalanmış mahkeme kararları, ticari sözleşmeler, ehliyetler, nüfus cüzdanları, transkript, şirket faaliyet raporları, emeklilik belgeleri, imza sirküleri, patent belgeleri gibi pek çok belgeleri noter yeminli tercümanlar tarafından yemin zaptının bulunduğu noter tarafından onaylanmaktadır

Elazığ Ticari Tercüme

Sözleşmeler, bankacılık, finans işlemleri, ticari teklifler, dokümanlar, uluslar arası taahhütler, ihaleler, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar toplantı tutanakları v.B yazışma tercümeleri, konularında profesyonel tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Elazığ Hukuki Tercüme

Kanun ve yönetmelikler, mahkeme kararları, hukuki yazışmalar, vekaletnameler, sözleşmeler, beyannameler, iş teklifi ve patent başvuruları, vb. Konularda, işinde uzman tercümanlarımız tarafından verilen tercüme hizmetidir.

Hukuki tercüme konusunda Türkiye’deki en iyi profesyonellar ile çalışan Elazığ Tercüme, Elazığ’da de hizmet sunmaktadır.

Elazığ Teknik Tercüme

Elazığ teknik tercüme denilince, TSE belgeleri, ISO-CE belgeleri, makine katalog ve broşürleri, teknik ihale evrakları gibi belgelerin teknik tercümeleri teknik alanda profesyonel tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi branşlarında profesyonelleşmiş tercümanlarımız tarafından, her konu daki teknik işlerinizin tercümesi yapılır.

Elazığ Web Sitesi Tercüme

Elazığ internet sitesi tercüme, artık internetin yaygınlaşmasıyla yalnızca bulunduğunuz il ve ülkeyle sınırlı kalmak yerine pek çok ülkede firmanızı, ürününüzü tanıtma fırsatı bulabiliyorsunuz. Web site tercümesi bu noktada Elazığ web site tercümesi anlamında yanınızda.

Web site tercüme konusunda Elazığ Tercüme Elazığ’da de hizmet sunmaktadır.

Elazığ Tıbbi ve Medikal Tercüme

Medikal ve tıbbi tercüme konusunda en iyi profesyoneller sahip olan Elazığ Tercüme, Elazığ Tıbbi ve Medikal Tercüme konularında hizmetinizde, medikal cihazların tanıtım broşürleri ve yetki belgeleri, medikal kataloglar,ilaç ve ürün prespektüsleri, tıbbi kataloglar, tıbbi kitaplar, medikal kitaplar gibi belge ve dokümanların çeviri ve tercümesini medikal alandaki profesyonel tercümanlarımız ile yapmaktayız.

Elazığ Katalog Tercüme

Her konu da ticari, teknik, kullanım kılavuzları, katalog ve broşürlerinizin hedeflenen dile tercümeleri alanında uzman ve tecrübeli tercümanlarımız tarafından vermiş olduğumuz tercüme hizmetimizdir.

Kitap katalog ve broşürlerin, sayfa yapısını koruyacak şekilde tercümeleri, yerleştirme işlemleri, hedeflenen dile tercümesinin yapılmasını arzu ettiğiniz, resimli, şekilli, katalog ve broşürleriniz, orijinal sayfadan scanner ile tarayarak ya da bizlere ulaştıracağınız orijinal pdf dosya kayıtlarından, bire bir çeviri yapılıp, word ya da pdf formatında kaydedilerek sizlere sunulur.

Elazığ Simültane Tercüme

Simültane tercüme, çok dilli ve büyük organizasyonlarda eş zamanlı olarak yapılan tercümelere denir. Simültane tercümede pek çok tercüman kendi dillerinde anlatılan konuları dinleyenler eş zamanlı tercüme ederler.Tercüme işleminin gerçekleştiği salonda bulunan bütün misafirler toplantıyı kendi dilinde dinleyebilir.

Simültane tercüme konusunda Elazığ Tercüme Elazığ’da hizmet sunmaktadır.

Elazığ Yeminli Tercüme Bürosu olan Elazığ Tercüme, Elazığ ve tüm ilçelerine Yeminli Tercüme hizmeti sunmaktadır. Yeminli tercüme yaptırmak için işyerinizden veya evinizden çıkmanıza gerek yok. Bozok Tercüme iletişim adreslerinden bizlere ulaşıp, çeviri yaptırmak arzu ettiğiniz dokümanlarınızı 0 531 504 36 09 Whatsapp numarası üzerinden göndermeniz yeterli. Elazığ Yeminli Tercüman ekibimiz tarafından, çeviri yaptırmak arzu ettiğiniz dile tercümelerini yapmaktayız. Gerekli ise sizin adınıza Noter Onayı ve Apostil Onayı da yaptırıp, adresinize bedava dağıttığı olarak kargo ile göndermekteyiz.

Elazığ Yeminli Tercümanlık olarak www.tercumix.com adresimiz üzerinden de bizimle iletişime geçebilir ve evraklarınızı iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×